Api celerí
2,74 €/u.
*Pes unitat aprox: 1100 g
2,49€/Kg
Api unitat
1,89 €/u.
Unitat: 1200 g
1,57€/Kg
Fonoll
1,20 €/u.
*Pes unitat aprox: 400 g
3,00€/Kg
Fulla d'api
0,10 €/u.
Unitat: 10 g
10,00€/Kg
Porro granel
1,21 €/u.
*Pes unitat aprox: 450 g
2,69€/Kg