All porro extra
1,99 €/u.
Unitat: 100 g
19,90€/Kg
Alls - bossa 170g
1,89 €/u.
2x3€
Unitat: 170 g
11,12€/Kg
Alls granel
0,87 €/u.
*Pes unitat aprox: 90 g
9,67€/Kg
Alls negres - bossa 2u.
4,79 €/u.
47,90€/Kg
Ceba cuina
0,45 €/u.
*Pes unitat aprox: 250 g
1,80€/Kg
Ceba cuina - bossa 1kg
1,49 €/u.
2x2,50€
Unitat: 1000 g
1,49€/Kg
Ceba dolça
0,70 €/u.
2,80€/Kg
Ceba dolça - bossa 700g
2,99 €/u.
Unitat: 700 g
4,27€/Kg
Ceba Escalunya - bossa 250g aprox.
Unitat: 250 g
7,56€/Kg
Ceba Figueres
0,93 €/u.
*Pes unitat aprox: 310 g
3,00€/Kg
Ceba tendra baby - manat
2,49 €/u.
2x4€
Ceba tendra extra - manat
2,29 €/u.
Unitat: 650 g
3,52€/Kg
Ceba vermella
0,55 €/u.
2,20€/Kg
Cebeta amanida manat
Unitat: 215 g
6,93€/Kg