Meló Charentais - meitat
2,00 €/u.
Unitat: 550 g
3,64€/Kg
Meló charentais - unitat
3,49 €/u.
Unitat: 1100 g
3,17€/Kg
Meló extra - meitat
3,98 €/u.
*Pes unitat aprox: 2000 g
1,99€/Kg
Meló extra - unitat
7,96 €/u.
*Pes unitat aprox: 4000 g
Meló I
3,96 €/u.
0,99€/Kg
Síndria negra extra sense llavors - meitat
3,57 €/u.
*Pes unitat aprox: 3000 g
1,19€/Kg
Síndria negra extra sense llavors - sencera
7,43 €/u.
*Pes unitat aprox: 7500 g