Figues negres I - safata 600g
4,49 €/u.
Unitat: 600 g
7,48€/Kg
Figues coll de dama extra
8,99 €/u.
*Pes unitat aprox: 1000 g
8,99€/Kg
Figues de moro
0,75 €/u.
*Pes unitat aprox: 150 g
5,00€/Kg
Gerds extra - safata 125g
2,49 €/u.
2x5€
Unitat: 125 g
19,92€/Kg
Maduixot de Muntanya - safata 400g
4,99 €/u.
Unitat: 400 g
12,47€/Kg
Magrana extra - unitat
1,99 €/u.
2x2€
4,97€/Kg
Mores - safata 125g
2,99 €/u.
23,92€/Kg
Nabius - safata 125g
Nabius - safata 500g
9,99 €/u.
Unitat: 500 g
19,98€/Kg
Raïm blanc extra amb llavors
3,44 €/u.
*Pes unitat aprox: 750 g
4,59€/Kg
Raïm Blanc sense llavors Cotton Candy - safata 400g
Raïm blanc sense llavors safata 400g
2x4€
6,23€/Kg
Raïm moscatell
2,75 €/u.
*Pes unitat aprox: 500 g
5,50€/Kg
Raïm rosat sense llavors safata 400g