Farina de blat de força Santa Rita 1kg
1,29 €/u.
Unitat: 1000 g
1,29€/Kg
Farina de blat Santa Rita 1kg
1,19 €/u.
1,19€/Kg
Farina de blat sarraí ecològica sense gluten Ametller Origen 500g
2,59 €/u.
Unitat: 500 g
5,18€/Kg
Farina de cep deshidratat Ametller Origen 75g
6,99 €/u.
Unitat: 75 g
93,20€/Kg
Farina de cigró ecològica sense gluten Ametller Origen 500g
Farina de civada integral ecològica sense gluten Ametller Origen 500 g
Farina de galeta amb all i julivert QUELY 225g
Unitat: 225 g
5,73€/Kg
Farina de pizzeria Caputo 1kg
2,10 €/u.
2,10€/Kg
Farina espelta integral BIOGRA 500g
2,99 €/u.
5,98€/Kg
Farina La Rica Cocinera SANTA RITA 1Kg
Farina Maizena ecològica 200g
2,39 €/u.
Unitat: 200 g
11,95€/Kg
Pa ratllat a l'estil japonès Santa Rita de Panko 100 g
2,19 €/u.
Unitat: 100 g
21,90€/Kg
Pa ratllat Santa Rita 500g
1,39 €/u.
2,78€/Kg
Pa ratllat sense gluten Ametller Origen 170g
3,49 €/u.
Unitat: 170 g
20,53€/Kg