Aranja rosa
0,89 €/u.
*Pes unitat aprox: 320 g
2,78€/Kg
Llima
0,55 €/u.
*Pes unitat aprox: 100 g
5,50€/Kg
Llimona
0,51 €/u.
*Pes unitat aprox: 170 g
3,00€/Kg
Llimona - bossa 750g
2,49 €/u.
Unitat: 750 g
3,32€/Kg
Mandarina Clauselina extra
0,33 €/u.
*Pes unitat aprox: 120 g
2,75€/Kg
Mandarina fulla extra
0,45 €/u.
4,50€/Kg
Mandarina fulla - safata 1kg
2,79 €/u.
Unitat: 1000 g
2,79€/Kg
Mandarina Orri categoria extra
0,35 €/u.
3,50€/Kg
Taronja estiu - bossa 2kg
4,38 €/u.
*Pes unitat aprox: 2000 g
2,19€/Kg
Taronja Fontestat
1,11 €/u.
*Pes unitat aprox: 300 g
3,70€/Kg
Taronja per a postres categoria 1
0,80 €/u.
2,50€/Kg