Mandarina fulla extra
0,45 €/u.
*Pes unitat aprox: 100 g
4,50€/Kg
Ous gallines criades a l'aire lliure L/XL Ametller Origen 6 u
2,99 €/pack
Llet sencera A2 Llet LLet Ametller Origen 1l
1,20 €/u.
Unitat: 1000 ml
1,20€/L
Farina Maizena ecològica 200g
2,39 €/u.
Unitat: 200 g
11,95€/Kg
Nata per muntar Ato 200ml
1,55 €/u.
Unitat: 200 ml
7,75€/L
Saboritzant natural de vainilla Minerva 120 ml
2,69 €/u.
Unitat: 120 ml
22,42€/L
Sucre blanc SUCREBÓ 1kg
1,05 €/u.
Unitat: 1000 g
1,05€/Kg