Calendari d'advent Tony´s Chocolonely 225g
21,90 €/u.
Unitat: 225 g
97,33€/Kg
Calendari d'advent Ferrero Rocher 258g
15,99 €/u.
Unitat: 258 g
61,98€/Kg
Calendari d'advent bombons Lindor 312g
18,99 €/u.
Unitat: 312 g
60,87€/Kg