Carbassa extra - unitat
2,87 €/u.
*Pes unitat aprox: 1700 g
1,69€/Kg
Carbassa -meitat
1,69 €/u.
Unitat: 800 g
2,11€/Kg
Carbassa tallada Ametller Origen 400g
1,99 €/u.
Unitat: 400 g
4,97€/Kg
Carbassa per a decoració - unitat
1,49 €/u.
3x3,99€
Rossinyol - safata a granel 400g
7,96 €/u.
*Pes unitat aprox: 400 g
19,90€/Kg
Castanya extra
2,12 €/u.
*Pes unitat aprox: 250 g
8,48€/Kg
Castanya cuita bossa 75g
2,69 €/u.
2x4,50€
Unitat: 75 g
35,87€/Kg
Magrana extra - unitat
2x2€
Moniato
0,81 €/u.
*Pes unitat aprox: 300 g
2,70€/Kg
Moniato -bossa 500g
1,89 €/u.
Unitat: 500 g
3,78€/Kg
Caqui - safata 850g
3,99 €/u.
Unitat: 850 g
4,69€/Kg
Pera Conference extra
0,92 €/u.
*Pes unitat aprox: 230 g
4,00€/Kg
Poma Gala extra
0,60 €/u.
0,72 €/u.
PREU CLUB
*Pes unitat aprox: 200 g
3,00€/Kg
3,60€/Kg
Poma Granny Smith
Xirimoia extra - unitat
2x2,50€
Unitat: 390 g
5,10€/Kg
Callos amb cigrons Ametller Origen 380g
Unitat: 380 g
10,50€/Kg
Fabada a l'Asturiana Ametller Origen 430g
4,69 €/u.
Unitat: 430 g
10,91€/Kg
Galta estofada Ametller Origen 370g
7,99 €/u.
Unitat: 370 g
21,59€/Kg
Llom de porc salsa rostit Ametller Origen 360g
5,69 €/u.
Unitat: 360 g
15,81€/Kg
Mandonguilles a la jardinera Ametller Origen 415g
Unitat: 415 g
9,61€/Kg
Crema de carbassa Ametller Origen 485 ml
2,19 €/u.
2ªu - 30%
Unitat: 485 ml
4,52€/L
Crema de carbassó Ametller Origen 485 ml
Crema de Bolets Ametller Origen 485ml
3,69 €/u.
7,61€/L
Crema de ceba i formatge Ametller Origen 485ml
8,23€/L
Crema de pastanaga Ametller Origen 485ml