Crema de verdures Ametller Origen 485 ml
2,19 €/u.
2ªu - 30%
Unitat: 485 ml
4,52€/L
Crema de carbassó Ametller Origen 485 ml
Crema de carbassa Ametller Origen 485 ml
Vichyssoise Ametller Origen 485ml
2,99 €/u.
6,16€/L
Brou de pollastre Essencials 1l
0,89 €/u.
Unitat: 1000 ml
0,89€/L
Crema Thai Ametller Origen 485ml
2,29 €/u.
4,72€/L
Crema de carbassó Ametller Origen 250ml
1,49 €/u.
Unitat: 250 ml
5,96€/L
Crema de pastanaga Ametller Origen 485ml
Crema de pèsols Ametller Origen 485 ml
2,49 €/u.
5,13€/L
Crema de carbassa Ametller Origen 250ml
Brou de verdures Essencials 1l
0,99 €/u.
0,99€/L
Crema de verdures Ametller Origen 250ml
Brou de pollastre Ametller Origen 1l
2,99€/L
Crema de carxofa Ametller Origen 485 ml
Vichyssoise Ametller Origen 250ml
1,59 €/u.
6,36€/L
Brou de l'àvia Ametller Origen 1l
3,99 €/u.
3,99€/L
Brou d'ossos Ametller Origen 1l
4,89 €/u.
4,89€/L
Crema de pastanaga Ametller Origen 250ml
Brou natural pollastre ANETO 1l
4,45 €/u.
4,45€/L
Crema thai Ametller Origen 250 ml
Crema de bròcoli i kale Ametller Origen 485ml
Crema de pèsols Ametller Origen 250g
Unitat: 250 g
5,96€/Kg
Brou d'escudella Ametller Origen 1 L
3,89 €/u.
3,89€/L
Brou thai Ametller Origen 1 L
1,94 €/u.
-50%
1,94€/L
Brou de verdures Ametller Origen 1l