Tomàquet cherry rodó branca - safata 500g
3,99 €/u.
Unitat: 500 g
7,98€/Kg
Tomàquet rosa extra
1,10 €/u.
*Pes unitat aprox: 220 g
5,00€/Kg
Tomàquet Rosa Barbastro
2,25 €/u.
*Pes unitat aprox: 450 g
Tomàquet rosa - safata a granel 1,8kg
5,38 €/u.
6,28 €/u.
PREU CLUB
*Pes unitat aprox: 1800 g
2,99€/Kg
3,49€/Kg
Tomàquet mediterrani
0,90 €/u.
*Pes unitat aprox: 180 g
Tomàquet Cherry Pera - safata 500g
4,49 €/u.
Tomàquet Monterosa
1,50 €/u.
*Pes unitat aprox: 300 g
Tomacó categoria 1 - safata 300g
1,99 €/u.
2x3,50€
Unitat: 300 g
6,63€/Kg
Tomàquet pera extra
0,33 €/u.
*Pes unitat aprox: 110 g
3,00€/Kg
Tomacó extra - safata 650g
3,69 €/u.
Unitat: 650 g
5,68€/Kg
Tomaquèt mediterrani - safata a granel 1,8kg
Tomàquet pebrot extra
0,70 €/u.
*Pes unitat aprox: 140 g
Tomàquet Cherry safata Essencials 500g
2,99 €/u.
5,98€/Kg
Tomàquet cor de bou extra
Tomaco extra - safata 500g
2,89 €/u.
2x5€
5,78€/Kg
Tomàquet Morat
1,25 €/u.
*Pes unitat aprox: 250 g
Tomàquets en branca extra
1,61 €/u.
Tomacó extra granel
0,36 €/u.
*Pes unitat aprox: 80 g
4,50€/Kg
Tomàquet Tip Top 5 Estrelles - safata 650g
3,49 €/u.
5,37€/Kg
Tomàquet Cherry tricolor - safata 250g
2,49 €/u.
Tomàquet madur amanir extra
0,54 €/u.
Tomàquet Cor de Bou - safata a granel 1,8kg
Tomàquet Bigarrat Extra
1,40 €/u.
*Pes unitat aprox: 280 g
Tomacó lligat unitat 700g
5,59 €/u.
Unitat: 700 g
7,99€/Kg
Tomàquet mini fondant - safata 200g