Pastís Tres leches TARRI&CO 200g
2,79 €/u.
3,49 €/u.
-20%
Unitat: 200 g
13,95€/Kg
17,45€/Kg
Pastís Lemon Pie TARRI&CO 160g
Unitat: 160 g
17,44€/Kg
21,81€/Kg
Cheesecake salted caramel TARRI&CO 105g
Unitat: 105 g
26,57€/Kg
33,24€/Kg
Cheesecake black cookies TARRI&CO 105g
Tiramisú Bonta Divina 80g
2,07 €/u.
2,59 €/u.
Unitat: 80 g
25,87€/Kg
32,38€/Kg
Cheescake amb gerds Bonta Divina 80g
Flam de mató Ametller Origen 110g
1,11 €/u.
1,39 €/u.
Unitat: 110 g
10,09€/Kg
12,64€/Kg
Crema de llimona Ametller Origen 125g
0,79 €/u.
0,99 €/u.
Unitat: 125 g
6,32€/Kg
7,92€/Kg
Pannacotta d'orxata Ametller Origen 220g
1,75 €/pack
2,19 €/pack
Mousse de xocolata La Fermière 70g
1,43 €/u.
1,79 €/u.
Unitat: 70 g
20,43€/Kg
25,57€/Kg
Crema de xocolata belga Goshua 130 g
1,35 €/u.
1,69 €/u.
Unitat: 130 g
10,38€/Kg
13,00€/Kg
Quallada d'ovella Goshua 140g
Unitat: 140 g
9,64€/Kg
12,07€/Kg
Tocinet a base d'ou Ametller Origen 110g
1,59 €/u.
1,99 €/u.
14,45€/Kg
18,09€/Kg
Magma cheesecake blanc Postres Masgrau 120g
2,23 €/u.
Unitat: 120 g
18,58€/Kg
23,25€/Kg
Magma cheesecake Postres Masgrau 120g
2,15 €/u.
2,69 €/u.
17,92€/Kg
22,42€/Kg
Flam d'ou Ametller Origen 110g - 4u.
2,49 €/pack
Pack: 440 g
5,66€/Kg
Flam d'ou Ametller Origen 110g - 2u.
2,29 €/pack
Pack: 220 g
10,41€/Kg
Flam de mató Ametller Origen 110g - 4u.
3,39 €/pack
7,70€/Kg
Postre de xocolata PRO+ Ametller Origen 125g - 2u.
2,39 €/pack
2x4€
Pack: 250 g
9,56€/Kg
Flam de vainilla Ametller Origen 110g - 4u.
Arròs amb llet Ametller Origen 140g
Pack: 280 g
8,89€/Kg
Natilles de vainilla Ametller Origen 110g - 4u.
Natilles de xocolata Ametller Origen 110g - 4u.
Flam de formatge Ametller Origen 110g - 2u.
2,89 €/pack
13,14€/Kg
Crepes Creapan 405g
2,29 €/u.
14,31€/Kg