Vi negre garnatxa Ametller 75cl D.O. Penedès
7,19 €/u.
7,59 €/u.
PREU CLUB
Unitat: 750 ml
9,59€/L
10,12€/L
Vi negre Novici Fra Guillem 75cl D.O Montsant
5,89 €/u.
7,85€/L
Vi negre Mas Argany 75cl D.O Penedès
3,59 €/u.
3,89 €/u.
4,79€/L
5,19€/L
Vi negre selecció Mas Argany 75cl D.O. Penedès
5,59 €/u.
7,45€/L
Vi negre FINCA VILLACRECES Pruno 75cl D.O Riera del Duero
13,45 €/u.
17,93€/L
Jean Leon 3055 Merlot 75cl
12,95 €/u.
17,27€/L
Vi negre selecció Clos Corriol 75cl D.O. Priorat
11,95 €/u.
15,93€/L
Vi negre gar. carinyena Ametller 75cl D.O Penedès
Vi negre edición especial Igols 75cl
32,95 €/u.
43,93€/L
Vi negre El Picaro Matsu 75cl D.O Toro
8,15 €/u.
9,40 €/u.
10,87€/L
12,53€/L
Vi negre Petit Caus 75cl D.O Penedès
9,99 €/u.
13,32€/L
Vi negre criança Mirmilon 75cl D.O. Campo de Borja
4,99 €/u.
5,49 €/u.
6,65€/L
7,32€/L
Vi negre Clos Socarrat 75cl D.O Priorat
9,95 €/u.
13,27€/L
Vi negre Passarell EMPORDÀLIA 75cl
9,59 €/u.
12,79€/L
Vi negre Clos Codinal 2l
6,98 €/u.
Unitat: 2000 ml
3,49€/L
Vi negre Mas picosa Celler de capcanes 75cl D.O Montsant
7,98 €/u.
10,64€/L
Vi negre Black Montrubí 75cl
10,95 €/u.
14,60€/L
Vi negre criança Lopez de Haro 75cl D.O Rioja
8,40 €/u.
11,20€/L
Vi negre reserva Igols 75cl D.O Priorat
23,95 €/u.
31,93€/L
Vi negre reserva López de Haro 75cl D.O Rioja
12,35 €/u.
16,47€/L
Vi negre Finca Resalso 2018 Emilio Moro 75cl D.O Ribera del Duero
10,99 €/u.
14,65€/L
Vi negre criança Marques de Taute 75cl D.O Rioja
9,31€/L
Vi negre Ençà EMPORDÀLIA 75cl
8,25 €/u.
11,00€/L
Vi negre viñedos de altura Bardos 75cl D.O Ribera del Duero
14,75 €/u.
19,67€/L
Vi negre criança Muga 75cl
19,95 €/u.
26,60€/L